1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë Tenorshare UltData Data Recovery

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 27 Nëntor 2019.

Tags:
 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,942
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.tenorshare.com/products/any-data-recovery.html
  Recover 550+ Files without Risk
  Get back deleted, formatted or lost files from PC/computer
  Recover every file from hard drive, memory card, dynamic disk, and removable devices
  High data recovery rate and 100% secure


  Code:
  https://www.tenorshare.com/topics/thanksgiving.html
  program per te ri-kthyer te dhenat
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,942
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  new promo

  Code:
  https://www.tenorshare.com/cooperation/chip-ultdata-android.html
   
 3. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  836
  Pëlqimet:
  121
  Pikë nga trofetë:
  73
  a egziston ky license akoma ?
  A mund tma dergojsh ?
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,942
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  kjo eshte aktive
  fut te dhenat e tua e te dergohet ne email
  Code:
  https://www.tenorshare.com/cooperation/chip-ultdata-android.html
   
 5. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  836
  Pëlqimet:
  121
  Pikë nga trofetë:
  73
  Kjo nuk esht per windows veq per android
   
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,942
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  promo per windows ka skaduar
   

Shpërndaje faqen

Loading...