1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Template ne blogspot me duhet pak ndihm

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga BRBRB, 29 Mars 2021.

 1. BRBRB

  BRBRB Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershdetje jam antar i ri dhe dua pak te mesoj ne boten e webaw
  kam hap nje blogspot eedhe kam instaluar kete temaplte KETU
  Problemi qe kam hasur jan , kete responsive ads nuk po muj me gjet kerkund ne wiget , pom duhet ndohma si me e gjet ne cod edhe me e vendos nje kod psh mgid ose me e hek krejt se kjo po prish dizajnin
  [​IMG]
  dhe pytja 2 kjo theme so free 100% po deshta me dit a ka nej munsi me ja hek kto prej footer
  [​IMG]

  besoj qe kerkim ndihmen e kam skajru mire si natar i ri qe jam faleminderit
   
 2. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  228
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje
  Do ta kesh me te thjeshte nese e kopjon kodin e html dhe e ben paste ne notepad++ (programi eshte falas)
  Pastaj tek programai kerkon per fjale kyce dhe te dalin ne cilin rresht ose vend ndodhen pastaj shkon tek html ne blogger dhe e ke me te thjeshte ti rregullosh.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 3. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  550
  Pëlqimet:
  104
  Pikë nga trofetë:
  73
  Hyn ne blog te kodi:
  Shtyp CTRL+F
  dhe bane paste ket kod
  Code:
  <div class='copyright-area'>Crafted with <i aria-hidden='true' class='fa fa-heart' style='color: red;margin:0 2px;'></i> by <a href='http://www.templatesyard.com/' id='mycontent' rel='dofollow' title='Blogspot Themes'>TemplatesYard</a>
  dhe editoje ate kod
  p.sh (E edituar)
  Code:
  <div class='copyright-area'>Crafted with <i aria-hidden='true' class='fa fa-heart' style='color: red;margin:0 2px;'></i> by <a href='http://www.domaini yt.com/' id='mycontent' rel='dofollow' title='Blogspot Themes'>Emri Websites</a>
  ndersa tek advertisement nese sje wordpress dmth veq blogger
  lype ket kod:
  Code:
  <div class='widget-content'>
  <a class="sora-ads-full" href="javascript:;">Responsive Advertisement</a>
  <style>
  .sora-ads-full {
   display: block;
    background-color: #eee;
    text-align: center;
    font-size: 13px;
    color: #aaaaaa;
    font-weight: 400;
    font-style: italic;
    line-height: 90px;
    border: 1px solid #ccc;
  }
  </style>
  </div>
  dhe fshije ket kod komplet nese do qe ta heqesh komplet banerin
   
 4. Beratasi

  Beratasi Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje
  Per cfare sherben ai kodi i pare tlt ?
   
 5. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  550
  Pëlqimet:
  104
  Pikë nga trofetë:
  73
  Footerit me ja ndru emrin
   
 6. erjoni1

  erjoni1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  23
  Edito footerin
   
 7. BRBRB

  BRBRB Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  E kom bo show - falce edhe nuk shfaqet se ska webi reklama po deshta qaty reklamt psh mdig ose adnsese ardhmen , e qysh me fut kodin aty ma saktesisht , ose me e lon show - falce ose me fshi krejt nese mas ni kohe kom adsense e boj auto ads a dalin reklamat edhe ne ate pjes flm shume
   
  Last edited by a moderator: 5 Prill 2021
  erjoni1 pëlqen postimin.
 8. BRBRB

  BRBRB Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  E kom editu ashi sic tha antari me lart po prap shfaqet qysh ishte
   
  ALBKOS Marketing pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...