1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Teme diplome/Networking

Tema tek 'Ndihmë rreth rrjetave' e hapur nga ledioballhysa, 19 Prill 2015.

 1. ledioballhysa

  ledioballhysa Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  26
  Pershendetje Stafi i ITSHQIP,


  Une qe po ju shkruaj jam nje student i Inxhinierise Informatike.E admiroj punen qe ju po beni ne fushen e IT-se me anetaret profesioniste qe japin mbeshtetjen e tyre.Une jam duke punuar nje teme diplome ne networking e titulluar : " Implementimi i mekanizmave ne teknikat AAA Serverët (Authentication,Authorization,and Accounting).


  Ju lutem mund te me ndihmoni me disa materiale ose tutoriale nqs dispononi?


  Njekohesisht nqs dini ndonje teme me interesante ne fushen e rrjetave kompjuterike per te me sugjeruar ju lutem me thoni.(Ju pyes juve mqnse jeni eksperte IT-je)


  Faleminderit!
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 2. Drilon1990

  Drilon1990 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendetje, jam student ne Inxhinjeri Informatike, do doja te me sugjeroni ndonje teme, perafersisht dicka qe ka te beje me web 2.0 dhe 3.0 ose web applikacione...
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 3. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  shpresoj te keni diplomuar :D
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,642
  Pëlqimet:
  1,134
  Pikë nga trofetë:
  243
  KALI-ALB pëlqen postimin.
 5. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  ﴾.﴿ bile nuk e besoj sepse askush nuk iu eshte pergjigjur :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...