1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Temat matematikore ne testin pranues

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga WIZZI, 24 Nëntor 2021.

 1. WIZZI

  WIZZI Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  pershendetje! A mundet dikush mem tregu, nese e dine se cfare tema jane perdore ne testin pranues te shkencave kompjuterike ne UP
   

Shpërndaje faqen

Loading...