1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Teknike e thjesht perpunimi erroresh ne PHP.

Tema tek 'Depo' e hapur nga D3LL4, 17 Maj 2020.

 1. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  246
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  Në dritare rrija unë, në dritare rrije ti. Bukë me gjalp haja unë, bukë me gjizë haje ti. Eh sa Dashuri, sa dashuri....
   

Shpërndaje faqen

Loading...