1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Teespring fito para online

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga BaBa Gaming, 7 Korrik 2015.

 1. BaBa Gaming

  BaBa Gaming Anëtar Aktiv

  Postimet:
  146
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  28
  Tung djem deshta me vet diqka ktu se e pash nje tem qe e kisht postu spom kujtohet tash po per teespring.com qe me dizajnu bluza edhe me i qit en shitje une i kom shit 3 bluza ka 3 her e kan ble tut3ijat mi kan ble ka 3 her :p
  e tash une i kom bo qekaq pare sdi a mi lshojn me paypal edhe 6 dit um kan met =D
  Pare : http://prntscr.com/7pv92w

  a um vin mas 6 7 dite paret ne PP se aty isht payout demek masi tsoset kjo shitja e ktyneve athere munesh me venod emailin qe me ti qu paret :p
   
 2. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,531
  Pëlqimet:
  624
  Pikë nga trofetë:
  243
  Nese tshiten 50 me qat qmim per 7 dit op i merr paret perndryshe jo :D
   
 3. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,072
  Pikë nga trofetë:
  448
  Pse bre djem i bleni vet me CC te vjedhura dhe tentoni ne kete menyre te perfitoni...
   
 4. BaBa Gaming

  BaBa Gaming Anëtar Aktiv

  Postimet:
  146
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  28
  qysh po menon 50 me qat qmim :p
   
 5. BaBa Gaming

  BaBa Gaming Anëtar Aktiv

  Postimet:
  146
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  28
  3 veq jon me cc fake qe kan pas pare full aty i kom nxan :v
   
 6. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  679
  Pikë nga trofetë:
  243
  Sen ske shit .
  1.Je mundu me i ble me cc te huaja .
  2.Duhesh mi shtit 50 copa . per me fitu diqka ti .
  Klm
   
 7. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,099
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  edhe une i kom qit neper forume te ndryshme ku i bleshin me CC te vjedhne , po vetum a kom marr najsen se !
   
 8. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,531
  Pëlqimet:
  624
  Pikë nga trofetë:
  243
  Qmimi koka shum i madh e ti duhesh 50 produkte me i shit per 7 dit qe me i marr ti qato pare , ti veq 3 i paske shit . Po qysh e paskan cek antart ma nalt ata e vrejn kur blehen me cc vjedhne se mu kon ashtu shumica ishin bo milionera prej ksaj faqe.
   
 9. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,449
  Pëlqimet:
  1,080
  Pikë nga trofetë:
  358
  Lol shperndan per te tjeret gjoja sikur do i "mesosh" si te bejne leke me kete kompani kur vete nuk ke kuptuar as edhe nje gje.
  Kur e krijon nje kampanj e ve nje goal pra psh 20 dhe qe te prodhohet ky produkt duhet te kesh mbi 20 porosi po nuk pate 20 porosi brenda kohes se caktuar ato order qe te behen nuk te vlejn hic.
  :p Klb
   
 10. mikrotik

  mikrotik Anëtar Aktiv

  Postimet:
  272
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  Leni keto sene me cc te tjerve , menoni naj here me perfitu me njers , kjo company funksionon shum thjesht beni dizajna keni Fan page ose traffic naj wb , beni reklam edhe fitoni , mos u nisni per smrapshti mas pari nuk fitoni kurgjo prej asaj pune edhe e dyta e merni ne qaf naj kon qe ka punu per qato pare tu ja shfrytzu CC-n , menone qe neser munet me ju ndodh juve , me ra preh e ktynev senev edhe e shihni cfar ndjenje eshte
   
 11. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,067
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  83
  Ky sen nuk ka marr.
  Osht regjistru me referal temin amo sja kan qu paret.
  Se kejt me CC Haceked i ka ble.
  Mos provoni keshtu sepse nuk funksionon kurr me.
   

Shpërndaje faqen

Loading...