1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Teespring + Amazon Problem

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Wukel, 8 Maj 2017.

 1. Wukel

  Wukel Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  33
  Doja te dija per anetaret qe e perdorin teespring qe a ju shfaqet me e nxjerr ne Amazon pasi mua nuk po me del ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...