1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Tech Today 22k followers

Tema tek 'Shitje' e hapur nga lojrafati, 18 Tetor 2019.

 1. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  28
  Çmimi:

  70 EUR
  Pagesa PayPal, followers me teper per teknologjine mobile!
   
 2. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  28
 3. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Nuk qenka aktive
   
 4. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ne cfare kuptimi nuk eshte aktive?
   
 5. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Nuk paska reach as like as views
   
 6. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  28
  Epo do material, une skam kohe
   

Shpërndaje faqen

Loading...