1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje teams miscrosoft ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga krasniqi01, 29 Mars 2020.

 1. krasniqi01

  krasniqi01 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  ma kan dergu ni link per me u lidh me teams microsoft ama nuk po di
  pe shkruj email masnej paswordin po prap po ma gjet mu kyq nuk po e kuptoj ??
  7
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,191
  Pëlqimet:
  1,154
  Pikë nga trofetë:
  343
  Po eshte ndonje fishing?.
   
 3. krasniqi01

  krasniqi01 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  qka dmth kjo ?
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,191
  Pëlqimet:
  1,154
  Pikë nga trofetë:
  343
  Jep me shume info dhe ndonje foto.
   
 5. krasniqi01

  krasniqi01 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,191
  Pëlqimet:
  1,154
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ajo thote se nuk je pjese e teams.
   
 7. krasniqi01

  krasniqi01 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  po si duhet te behem pjes ? shkoj tek sign up po me qet prej app ne web pastaj po hy regjistrohu pe shkruj email dhe pas prap po me vendos ne kete pik si ne foto ?
   
 8. krasniqi01

  krasniqi01 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  a din dikush si funksionon ky program ?
   
 9. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,428
  Pikë nga trofetë:
  343
  Te duhet te kesh nje abonim per Microsoft 365 qe te mund ta perdoresh kete.

  Nese je pjes e ndonje shkolle, kerko nga it adminat qe emailin tuaj ta bejne pjese te shkolles qe te kesh qasje ne opcionet qe ofrohen.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...