1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Te shteti n adsense e kom bo serbia a ka naj problem qe poba muj me ndrru shtetin ?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Bobii, 7 Korrik 2015.

 1. Bobii

  Bobii Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  26
  Te shteti n adsense e kom bo serbia a ka naj problem qe poba muj me ndrru shtetin ?
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Nuk ka problem, mundesh pa problem me ndru shtetin edhe me bo shembull Albania...
   
 3. Bobii

  Bobii Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  26
  E provova po nuk po ndrrohet
   
 4. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Na trego cfar te shfaqet?!
   
 5. Bobii

  Bobii Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  26
  Sorry, address change to this country/region is not yet supported. Qeshtu pom shkrun
   
 6. Filmashqip

  Filmashqip Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  boom3rang e km lidh youtubin me adsense po mkerko 1000 sub me fillu fitimet di ndonje menyr qe t shtohen shpejt
   
 7. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
 8. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Nuk kam ndegjuar qe te duhen 1000subscribers per te filluar fitimet, me duket qe ke info te gabuar.
   
 9. Filmashqip

  Filmashqip Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Jo mua me del I km ber t gjitha me adsensin po tn n youtube m del You need 1000 subscriber to earn money
   

Shpërndaje faqen

Loading...