1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Te Profi Qaza ( Kurs Online )

Tema tek 'Mësime' e hapur nga MIRLIND.J, 11 Nëntor 2013.

 1. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  63
  Pershedetje Antar te dashur te IT Shqip ju e hapa kete tem per tju prezantuar me punen e profesorit qaza i cili ju mundeson te mesoni gjuhen angleze online te shpjeguar detajisht dhe ne menyr efikase puna e tij me pelqej shum dhe vendosa qe ta shperndaj me ju videot jan t
  e pergaditura teper mir dhe ju ftoj te regjistroheni dhe te shikoni punen e tij dhe te jepni mendimin tuaj.

  Webfaqja
  Code:
  http://www.teprofiqaza.com/
  Lista e Mesimeve
  Code:
  http://online.teprofiqaza.com/v2/website/web/landing_page/
   
  Shehat dhe Blerim R. pëlqejnë postimin.
 2. Shehat

  Shehat Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  38
  :)ma mire se mire, teper me pelqej...;)
   
  MIRLIND.J pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...