1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Te me ndihmoj dikush ju lutem

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga alajdin, 24 Prill 2013.

 1. alajdin

  alajdin Anëtar i Njohur

  Postimet:
  630
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  58
  Ju kisha lutur te gjithve te ma gjeni nje counter strike 1.6 qe mi pranon gjithe qisat dhe gjithe serverat se po dua me e qit ne CD dhe me shit se kom CD shop dhe nuk po hapi tem tjeter se desha te ju pyes edhe se si duhet te shtojme shok ne counter strike 1.6 ne new game
   
 2. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,635
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  Na met ndihmu ti me i shit cd-jat per perfitime personale pa pasur copyright per to :D.
  Nuk ka server qe nuk perdorin anticheats dhe keto gjera nuk qiten ne cd me u shit i nderuar ne cd mundesh me e qit me shit vetem counter strike qe mundesh me lujt ne rrjeta apo counterstrike qe me lujt me boota ne nje kompjuter.
   

Shpërndaje faqen

Loading...