1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Te gjitha temat ngjitese

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga Blerim R., 14 Qershor 2016.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje antare, duke e pare qe ne kete sektor ka shume tema ngjitese, dhe pothuajse e kan zene gjysmen e faqes se pare, vendosa me kriju kete teme e cila do te jete e vetmja ngjitese, ku do te perfshihen te gjitha temat kryesore te kesaj kategorie (Google AdSense-s).
  Temat do te vendosen me rradhe, duke filluar nga ajo me e reja qe ishte ngjitese, mjafton te klikoni mbi shkrim dhe do te drejtoheni tek ajo teme e cila keni klikuar.

  02.06.2016 | Keni marrur Banned nga Google AdSense? Postoni ketu.
  02.06.2016 | Finalized Earnings, Invalid Traffic, per cdo muaj postoni ketu.
  22.01.2016 | Pyetje rreth pagesave mujore nga Google AdSense
  13.01.2016 | Pyetje dhe Pergjigje rreth Google AdSense-s.
  05.12.2015 | Si te pranoheni me lehte ne Google AdSense (dhjetor 2015).
  21.02.2015 | Rregullat e pergjithshme te Google AdSense-s.
  24.10.2013 | Si behet plotesimi i te dhenave ne Google AdSense.
  20.06.2013 | Pyetjet e shpeshta rreth Google AdSense-s.
  22.05.2013 | Si ta shohim sa kemi fituar nga Youtube direkt ne Google AdSense.
  21.05.2013 | Gjej "keywords" qe paguajn me mire.
  17.05.2013 | Shpjegime per CTR, CPM, CPC.
  16.01.2013 | Cka eshte Google AdSense, si te pranohemi ne te.

  Shenim: Do te kete edhe tema tjera qe do te shtohen, per kete do te njoftoheni ne kete postim.
   
  Last edited by a moderator: 11 Korrik 2016
  BlackEagle, Roshi Jam, ervisivv dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...