1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Te gjith videot limited !?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Johnny, 28 Qershor 2020.

Tags:
 1. Johnny

  Johnny Anëtar Aktiv

  Postimet:
  201
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Prsh, sot u ne mengjes kur u futa ne youtube , e pash se gjith videot e mia ishin te kthyera ne limited ? kanalin e kam gaming content , mund dikush te me ndihmoj rreth ksaj ? faleminderit
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,194
  Pëlqimet:
  733
  Pikë nga trofetë:
  343
  Beji apel. Por e shikoj te veshtire. Ne youtube vështirë se gjen te drejten kur ke videot e tua, jo me kur ke pjes te ngjashme me te tjere.
   
  Johnny pëlqen postimin.
 3. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Me heret ka qen review manuall tani nuk e di a eshte kjo mundesi , nese po provje nese ke fat . Po nga viti 2018 e tutje ka ik koha YT , u flit qe edhe gaming ka me ju heq monetize .
   
  Johnny pëlqen postimin.
 4. Johnny

  Johnny Anëtar Aktiv

  Postimet:
  201
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Sa lexova une shumicen e forumeve ishte shkaku “repetetive content” por perseri ska logjik sepse nese hap une 200€ kutija edhe dikush tjeter e ben te njejten sna bien te njejtat gjera aj fiton diqka tjeter une diqka tjeter prandaj sbesoj se kjo te jet
   

Shpërndaje faqen

Loading...