1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Te gjith videot limited !?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Johnny, 28 Qershor 2020.

Tags:
  1. Johnny

Johnny Anëtar Aktiv

Postimet:
    201
    Pëlqimet:
    24
    Pikë nga trofetë:
    28
    Prsh, sot u ne mengjes kur u futa ne youtube , e pash se gjith videot e mia ishin te kthyera ne limited ? kanalin e kam gaming content , mund dikush te me ndihmoj rreth ksaj ? faleminderit

2. Poshnjari

Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    2,194
    Pëlqimet:
    733
    Pikë nga trofetë:
    343
    Beji apel. Por e shikoj te veshtire. Ne youtube vështirë se gjen te drejten kur ke videot e tua, jo me kur ke pjes te ngjashme me te tjere.

Johnny pëlqen postimin.
  3. bmwplako

bmwplako Anëtar Legjendë

Postimet:
    3,727
    Pëlqimet:
    687
    Pikë nga trofetë:
    243
    Me heret ka qen review manuall tani nuk e di a eshte kjo mundesi , nese po provje nese ke fat . Po nga viti 2018 e tutje ka ik koha YT , u flit qe edhe gaming ka me ju heq monetize .

Johnny pëlqen postimin.
  4. Johnny

Johnny Anëtar Aktiv

Postimet:
    201
    Pëlqimet:
    24
    Pikë nga trofetë:
    28
    Sa lexova une shumicen e forumeve ishte shkaku “repetetive content” por perseri ska logjik sepse nese hap une 200€ kutija edhe dikush tjeter e ben te njejten sna bien te njejtat gjera aj fiton diqka tjeter une diqka tjeter prandaj sbesoj se kjo te jet

Shpërndaje faqen

Loading...