1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Te filloj me nje apo me shum tema ne web

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga HardWorker, 23 Tetor 2017.

 1. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje kam vendos qe te filloj me adsense por tash jam ne dilem per projektin tim a eshte me mir nese fokusohem vetem ne nje tem apo me mir eshte te perfshij ca tema ne nje webfaqe
   
 2. Edon123

  Edon123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  223
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  53
  nqofse arrin me siguru trafik eshte mire edhe me o fokusu edhe ne tema tjera sepse veq pasuron me shume web-in edhe eshte ma mire
   
 3. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  shembull krijoj nje faqe the 3 apo 4 dua ti perfshij pershkak se kam edhe grupe te tilla por edhe faqe te tilla per at desha te pyes cila eshte me mir
   
 4. Donart

  Donart Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  38
  Hardworker qfare faqe ?
   
 5. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  fjalen e kam per webfaqe
   
 6. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  166
  Pikë nga trofetë:
  53
  cfare lloj webfaqeje ... per sport. lajme? showbiz? cfare?
   

Shpërndaje faqen

Loading...