1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

tastier palmrest hp pavilion 14

Tema tek 'Procesorë // Pllakëza amë // Memorie //Disks' e hapur nga Slumerican, 12 Dhjetor 2022.

 1. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  379
  Pëlqimet:
  98
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje.

  Kerkoj palmrest / facepalm bashk me tastier + touchpad per laptop hp pavilion 14.
  KS.
  Nese ju duhet ma shume info. shoot me a PM.

  Faleminderit.
   
 2. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,887
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  108
 3. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  379
  Pëlqimet:
  98
  Pikë nga trofetë:
  38
  Faleminderit.
   

Shpërndaje faqen

Loading...