1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Tastatura me Vibracion iPhone 7/8

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Donche-x, 25 Korrik 2019.

 1. Donche-x

  Donche-x Anëtar i Njohur

  Postimet:
  702
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  38
  -pershendetje
  qe shummm dit jam tu mundu me aktivisu Vibracionin ne Tastatur gjat shkrimit..qe kur tshkruj ne Viber apo Whatsapp kur ti preki shkronjat me dridh me bo vibracion..vetem vibracion ..pa Tone..vetem me drith gjat shtypjes se shkronjav..

  mduket qe ket opcion Apple e ka bo ndalushem...ose ndoshta nuk jam tu dit ku me ndreq

  Faleminderit
   
 2. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  291
  Pëlqimet:
  121
  Pikë nga trofetë:
  68
  Pershendetje,

  me sa di un iOS nuk ka vibracion ne tastature.
   

Shpërndaje faqen

Loading...