1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Tabela Periodike e elementeve ne shqip

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga Mr-Bledi, 21 Prill 2020.

  1. Mr-Bledi

    Mr-Bledi Anëtar

    Postimet:
    11
    Pëlqimet:
    7
    Pikë nga trofetë:
    3
    Pershendetje, mire se ju gjej!

    Doja t'ju vija ne dijeni se kam lancuar nje aplikacion per android, persa i perket tabeles periodike te elementeve, per t'ju ardhur sadopak ne ndihme te gjithe nxenesve qe nuk mund te ndjekin mesimin per shkak te gjendjes se shkaktuar apo qe duan te kene nje tabele peroidike dinamike ku mund te nderveprojne.

    https://play.google.com/store/apps/details?id=tabela.periodike.al

    aplikacioni nuk ka aspak qellime perfitimi dhe nuk permban asnje reklame.
    jane programuar qe tani permiresime dhe azhornime te metejshme, dhe nese ngjall interes, mund te lancohet dhe per iOS, vetem se ne rastin e iOS eshte me e komplikuar pasi duhet te jesh ne ne ambjentet macOS per te zhvilluar dhe lancuar programe!

    Jane te mirepritura te gjitha komentet, sygjerimet apo kritikat qe mund te keni.

    Nese ju peleqen sadopak, lini vleresimin tuaj ne playstore
    [​IMG]
     
    @science, Universal, Fannol Gashi dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
  2. Fannol Gashi

    Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

    Postimet:
    3,255
    Pëlqimet:
    1,423
    Pikë nga trofetë:
    343
    Pershendetje,

    Te lumte, me te vertet diqka e mire qe mund te ju duhet te gjitheve ne nje situate apo tjeter qoft edhe nga kurreshtja per nje element te caktuar.

    E instalova, dhe e pash nje gabim drejtshkrimor, tek secili objekt e ki Pika e Valimit, nese ke mendu (eng: boiling point) ather mendoj qe gramatikisht shkruhet Pika e vlimit. (nese jam gabim me korigjoni).

    Suksese ty!

    Gjitha t'mirat
    Fannoli
     
    @science, Universal, Mr-Bledi dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
  3. Mr-Bledi

    Mr-Bledi Anëtar

    Postimet:
    11
    Pëlqimet:
    7
    Pikë nga trofetë:
    3
    shume faleminderit, ne azhornimin tjeter do rregullohet pasi te dhenat ruhen ne dispozitiv, dhe jo online pasi kam marre parasysh se jo gjithmone mund te kete nje lidhje interneti celulari
     
    @science dhe Fannol Gashi pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...