1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Tërheqje parash.

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Shqiptari, 13 Qershor 2019.

 1. Shqiptari

  Shqiptari Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Përshëndetje të gjithëve!
  Kisha një pyetje.
  A dini ndonjë Atm(bankomat)në Tiranë ku mund të terheqesh para (lek, euro) me mastercard debit card. Të një shteti të bashkimit evropian?
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  667
  Pëlqimet:
  401
  Pikë nga trofetë:
  143
  Per BKT e di 100% per te tjerat sme ka rene rasti.
  Me posht i ke rreth 20 dege kudo ne tirane.
  http://www.bkt.com.al/show.aspx?page=627&
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,366
  Pëlqimet:
  389
  Pikë nga trofetë:
  138
  Nese do leke mund te tërheqësh pothuajse nga çdo atm e çdo banke.
   
 4. shteti

  shteti Anëtar Fillestar

  Postimet:
  64
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  nqs se bankomati ka logon e e MasterCard mund te terheqesh po problem
   
 5. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,656
  Pëlqimet:
  287
  Pikë nga trofetë:
  213
  Pershendetje, un kam terhequr, dhe miq te mi .
  Nese i do ne monedhen Euro gjej bankomat te intesa san paolo Bank, qe ka 2 atm nje Euro nje Lek.Ndersa nese i do ne monedhen lek , te sygjeroj BKT, pasi ka kursin me te mire dhe Fee me te ulet.
   

Shpërndaje faqen

Loading...