1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Tërheqja e parave tuaja paypal

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga DeepImpact, 24 Tetor 2018.

Tags:
 1. DeepImpact

  DeepImpact Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Unë ofroj shërbimin për të tërhequr paratë tuaja në Paypal.

  Unë mund të marr para në Paypal dhe pastaj të tërhiqem përmes bankës 3-7 ditë pune.

  Unë ngarkoj% varet nga shuma.

  Vendndodhja: Shkup

  Pagesa në kripto gjithashtu është e mundur
   

Shpërndaje faqen

Loading...