1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur system restore windows 7

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga berl01, 15 Nëntor 2017.

 1. berl01

  berl01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  persendetje antar kus din mem tregu si ta rikthej pc ne system restore pi dates 14.10.2017 nuk po mundem ta riktej edhe nuk ish me rikthy qat dat e kum bo format por kerkund sun pe gjej aka naj kush qe din win 7
   
 2. Best Answer:
  Post #12 by M.L, 15 Nëntor 2017
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,374
  Pëlqimet:
  1,726
  Pikë nga trofetë:
  243
  run/rstrui

  aty i ke nqs janë krijuar
   
 4. berl01

  berl01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  jo nuk jan me qat dat
   
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,374
  Pëlqimet:
  1,726
  Pikë nga trofetë:
  243
  atëherë s'janë krijuar , as manual as automatic
   
 6. berl01

  berl01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  a muj me bo najsen
   
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,374
  Pëlqimet:
  1,726
  Pikë nga trofetë:
  243
  najsen ?

  se kuptoj
   
 8. berl01

  berl01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  aka naj zgjidhje
   
 9. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,374
  Pëlqimet:
  1,726
  Pikë nga trofetë:
  243
  jo
  s'mund të rikthesh kur ti ske krijuar restore points


  krijo këtë & mbaje në dektop që mos të harrohesh
  krijo-restore-point.bat
  Code:
  wmic.exe /Namespace:\\root\default Path SystemRestore Call CreateRestorePoint "%DATE%", 100, 7
  
   
 10. berl01

  berl01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  mue nuk po vyn me rujt veq dashta me rikthy pc
   
 11. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  973
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nuk mundesh pasi qe nuk e ki system resote on
   
 12. berl01

  berl01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  A mundem me rikthy psh. Para 2 dite
   
 13. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  973
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  73
  Best Answer
  Nese e ki pas on po, pse jo.
   
 14. berl01

  berl01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Qysh osht on a mundesh pak mem tregu
   
 15. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  973
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  73


  Video nuk eshte e imja, por te ndihmon.
   
 16. berl01

  berl01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18

Shpërndaje faqen

Loading...