1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Sygjerim Wordpress

Tema tek 'Njoftimet, Komentet dhe Sugjerimet në itShqip' e hapur nga pumma, 12 Mars 2019.

 1. pumma

  pumma Anëtar Aktiv

  Postimet:
  479
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje Antare te forumit IT SHQIP, po e hapi kete teme lidhur me Wordpress, kisha kerku nga Administratoret qe te na hapin nje kategori pasi qe wordpress eshte njeri nder skriptet me te perdorura ku ne ate kategori do te publikojme Tutoriale Plugins, Themes dhe shume te tjera.
   
 2. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  136
  Pëlqimet:
  74
  Pikë nga trofetë:
  53
  Jam plotesisht i pajtuar me ty +1
   
 3. D3LL4

  D3LL4 Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  3
  ide e mir +1
   
 4. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  28
 5. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  370
  Pëlqimet:
  136
  Pikë nga trofetë:
  53
 6. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  38
 7. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
 8. Vedat I.

  Vedat I. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
 9. pumma

  pumma Anëtar Aktiv

  Postimet:
  479
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ateher shpresoj te hasim ne mirekuptimin e Adminave dhe te na mundesojne kete sub-forum, gjithashtu jam i gatshem te kontriboj dhe te kontrolloj ate sub forum pasi qe punoj edhe si web developer (wordpress)!
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 10. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,345
  Pëlqimet:
  1,893
  Pikë nga trofetë:
  348
  Pershendetje!

  Kete kategori me heret para se te benim rikategorizimin e kishim ne forum, gjithashtu ishte edhe Joomla, por meqe kishte pak interes e larguam nga forumi.

  Por do ta kemi parasysh ne rikategorizimin e radhes.
   
  @Alvi dhe RexhepS pëlqejnë postimin.
 11. pumma

  pumma Anëtar Aktiv

  Postimet:
  479
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  18
  vetem me nje search e veren se sa ka interesim lidhur me wordpress nuk besoj se deshton! por gjithsesi ju vendosni !
   

Shpërndaje faqen

Loading...