1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

sygjerim per facebook link share.

Tema tek 'Mësime' e hapur nga Lodvald, 4 Dhjetor 2015.

 1. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,017
  Pëlqimet:
  578
  Pikë nga trofetë:
  258
  ste kuptova ?
   
 2. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  136
  Pikë nga trofetë:
  53
 3. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  136
  Pikë nga trofetë:
  53
 4. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,341
  Pëlqimet:
  240
  Pikë nga trofetë:
  108
  them te duket kur e shperndan si gif qe shperndan ne fb
   
 5. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  136
  Pikë nga trofetë:
  53
 6. drini1986

  drini1986 Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  peshendetje te gjithve mund te mendimoj dikush si te hap nje folder ne hostinger se spo e hap dot flm.
   
 7. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  136
  Pikë nga trofetë:
  53
  KE CPANEL ?
   
 8. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  136
  Pikë nga trofetë:
  53
 9. drini1986

  drini1986 Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
 10. drini1986

  drini1986 Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
 11. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,017
  Pëlqimet:
  578
  Pikë nga trofetë:
  258
  jo brenda public_html
   
 12. drini1986

  drini1986 Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  ma shpjego pak me mire te lutem.
   
 13. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  136
  Pikë nga trofetë:
  53
  Shko tek . public_html

  Dhe beje new folder .
  Ose new dir sic e ke ti .
  Dhe vendosi emrin qe do folderit
   
 14. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  532
  Pëlqimet:
  114
  Pikë nga trofetë:
  88
 15. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  aban kjo edhe per video qe me lidh me youtuben
   
 16. Albozr

  Albozr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  840
  Pëlqimet:
  118
  Pikë nga trofetë:
  73
  Vlla tash u dal update i ri i clickbait qe dmth ta anulon reachin neper linka runu se kjo metod o e rrezikshme mundeni me pasu me keq se qe mendoni
   

Shpërndaje faqen

Loading...