1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Sygjerim fitimi per movie stream faqe

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga chill, 12 Gusht 2016.

 1. chill

  chill Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mund me m'sygjeru se cfare esht menyra me perfituese per nje faqe me video stream per filma dhe seriale, si puna asaj filma24?
   
 2. potatolord

  potatolord Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  Mos enderro te vendosesh AdSense ne nje faqe si ato. gjithsesi mund te vendosesh popup ads, te cilat perdoren dhe ne filma24.tv
   
 3. chill

  chill Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  ka ndonje popup ads specific qe te pakuan disi mire?
   
 4. potatolord

  potatolord Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  chill pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...