1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Swipe up ne Instagram

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Aleks.007, 5 Maj 2020.

 1. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje
  Kam nje Instagram me 24k ndjekes. E kam pas private tani qe e kam bo creator dmth publike sme del opsioni "swipe up" .
  Me ndihmoni dot ju lutem
  Faleminderit
   
 2. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  A ja ke bo update igut?
   
 3. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Flm vlla kishte dal opsioni tani
   

Shpërndaje faqen

Loading...