1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Sweatcoin dhe Paypal

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Jusuf1, 13 Dhjetor 2018.

 1. Jusuf1

  Jusuf1 Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  - Pershendetje kush e din se per cka sherben kjo SWEATCOIN dhe si perdoret?

  P.s:kam degju se mundesh me lidh me PAYPAL dhe fiton te holla,por sa osht e vertet sedi..
   
 2. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  Sweatcoin is digital currency you earn by being active. To accumulate it, you first need to download the Sweatcoin app and keep it running on your phone at all times. Any time you walk or run outside, it tracks your steps and pays you in sweatcoins (SWC). For every 1,000 steps you take, you earn just under 1 SWC.

  Sweatcoin është monedha dixhitale që fitoni duke qenë aktive. Për ta grumbulluar atë, së pari duhet të shkarkoni aplikacionin Sweatcoin dhe ta mbani në drejtimin në telefonin tuaj në çdo kohë. Çdo herë që ecni ose vraponi jashtë, ai ndjek gjurmët tuaja dhe ju paguan me djersitje (SWC). Për çdo 1.000 hapa që merrni, fitoni pak nën 1 SWC
   
  Jusuf1 dhe Elion1 pëlqejnë postimin.
 3. Jusuf1

  Jusuf1 Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Aham po psh: me euro ose dollar si shkon kjo.. ?
   
 4. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  Nuk ia kam iden per her tpare po degjoj per kete veqse mendoj se eshte koha me fillu vrapin.:D
   
  Last edited: 13 Dhjetor 2018
  Jusuf1 pëlqen postimin.
 5. Grenzoo

  Grenzoo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nuk eshte e disponueshme per shqiperine akoma
   
  Jusuf1 pëlqen postimin.
 6. Jusuf1

  Jusuf1 Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ahm okej fLmm shum..
   

Shpërndaje faqen

Loading...