1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Suzuki GSX-R600 vs Kawasaki Ninja ZX-6R Exhaust

Tema tek 'Video Interesante' e hapur nga Bagin, 27 Nëntor 2018.

 1. Bagin

  Bagin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  28
  Për anëtarët që e kanë pasion këtë sport :)

   
  sp0nTeX pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...