1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

superpay.me a din kush gje per kete web

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Rafet Maxhuni, 31 Gusht 2019.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  652
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  a ka ndokush qe ka info per ket web a eshte legit nese po a ja vlen me u mirr me te apo si shkon procedura shum e reklamat i shoh me kete web
   

Shpërndaje faqen

Loading...