1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

superpay.me A din kush a pagun

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Rafet Maxhuni, 3 Gusht 2020.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  680
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  A e din a pagun ky web edhe a e din si punohet me ta ?
   
 2. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  94
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kto jane humbje kohe, nga 2011-2012 tgjith me kto merreshin po asnje nuk fitoi gje, pasi pagujne centa per reklame, gje qe sja vlen fare.
   

Shpërndaje faqen

Loading...