1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Superhero Mod

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga tornado, 30 Qershor 2013.

 1. tornado

  tornado Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Kam 1 server superhero mod po kur kom shtu do superheroj te ri nuk pom bajn po ma qet kshtu .Un i kom edhe amxx edhe sma 2jat edhe te plugins i kom qit herojt.


  L 30/06/2013 - 11:56:05: [AMXX] Plugin "sh_scorpion.amxx" failed to load: Module / Library "SuperHero Core" required for plugin. Check modules.ini.
  L 30/06/2013 - 11:56:05: [AMXX] Plugin "sh_agentzero.amxx" failed to load: Module / Library "SuperHero Core" required for plugin. Check modules.ini.
  L 30/06/2013 - 11:56:05: [AMXX] Plugin "sh_veronika.amxx" failed to load: Module / Library "SuperHero Core" required for plugin. Check modules.ini.
  L 30/06/2013 - 11:56:05: [AMXX] Plugin "sh_drstrange.amxx" failed to load: Module / Library "SuperHero Core" required for plugin. Check modules.ini.
  L 30/06/2013 - 11:56:05: [AMXX] Plugin "sh_bishop.amxx" failed to load: Module / Library "SuperHero Core" required for plugin. . Modules.ini check
  [​IMG]
   

Shpërndaje faqen

Loading...