1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

SUPER HOT PROMO: €13 VJETORE - Aktivizim Brenda Sekondit

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga DardanDaci, 20 Nëntor 2020.

Tags:
 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,022
  Pëlqimet:
  720
  Pikë nga trofetë:
  193
  Ne nuk jemi vetëm me përvojë në atë që bëjmë, por ne jemi një kompani në rritje e qëndrueshme e mbajtjes së faqes në internet që jo vetëm do të përmbushë por tejkalojë pritjet tuaja. Kjo është arsyeja pse ju duhet të zgjidhni DEDI.AL si ofruesin tuaj të mbajtjes së faqeve në internet. Të kuptuarit se çfarë duan klientët dhe t'i vendosim ata në radhë të parë është arsyeja pse ne jemi një sukses.

  Shared Hosting Powered by DirectAdmin
  ------------------------------------------------------------
  5GB SSD Disk Space
  Unmetered Bandwidth
  Unlimited Domains
  Unlimited Emails
  Unlimited Databases
  Inodes 10000
  DirectAdmin Control Panel
  Softaculous Script Installer
  Germany Location [​IMG]
  3GB LIVE RAM
  Vetëm €13.00 Vjetore - POROSITE
  ------------------------------------------------
  Terms: https://dedi.al/terms.html
  Privacy & Policy: https://dedi.al/privacy.html
  Na Kontaktoni: https://my.dedi.al/submitticket.php

  Pershendetje nga Dardani
   
  boni dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...