1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Super fitime me NFT! Mund ta besh dhe ti!

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga DarKr0x, 1 Dhjetor 2021.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,557
  Pëlqimet:
  1,260
  Pikë nga trofetë:
  358
  90% e personave kane ardhur nga ITSHQIP, por interesi eshte vetem nga 10 persona. E keta do jene te paret qe do shikojne fitimet. :)
   
  Suad dhe Universal pëlqejnë postimin.
 2. RegShqip

  RegShqip Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  23
  Pajtohem qe thua budallaik.

  Fitime do te kene keto qe kane audience me faqe te medha etj, dhe e postojne nje dizajn shume palidhje vec hajt si puna e ketij poshte, dhe ja cfare cmimi 7.2 milion hahahah  [​IMG]
   
 3. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,515
  Pëlqimet:
  2,121
  Pikë nga trofetë:
  448
  Ju kisha sugjeruar te futeni neper NFT projekte te cilat kan audienc dhe komunitet aktiv, prandaj ju duhet te beni vet hulumtimet, dhe gjithmon eshte mire te beni vet mint, dhe jo ti bleni ato nga second marketet.

  Une cfar shikoj per nje NFT projekt serioz eshte:

  1. Followers ne Twitter + Aktiviteti tyre(shumica i kan fake followers) por aktivitetin problem ta bejne fake.
  2. Discord + Telegram Aktivitet
  3. Shikoni a ka hype per ate projekt dhe nese po, duhet te merni pjese pa problem.
  4. Nese ka hype eshte mire nese keni mundesi njekohesisht ti bleni 3NFT.

  Do te pyetni pse 3 cop?!, sepse pas cdo hype si gjithmon pasi te kryhet mint, cmimi shkon per x2, x3 e ndonjehere edhe me shume nga mint price. Nje e shitni menjihere qe ta nxjerni investimin e bere, NFT e dyte duhet ta shisni per profit te mire kurr te jeni te kenaqur, dhe te 3ten duhet ta mbani per dite te mira, dhe long term.
   
  RegShqip, Suad, DarKr0x dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 4. Suad

  Suad Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  Postim shum me vdend =)
   
 5. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  984
  Pëlqimet:
  407
  Pikë nga trofetë:
  143
  Interesed
   
 6. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,933
  Pëlqimet:
  277
  Pikë nga trofetë:
  103
  Keto dizajne pse kan kshtu vler kur jan palidhje dhe si ju rritet vlera, dhe pse dikush investon ne keto dizajne un se kuptoj si funksionon kjo,p.sh un kam audienc te madhe per nje aktor dhe cfar dizajni duhet te jet qe un te fitoj nga ai , si behen keto dizajne photoshop apo ndonje program enkas..
   
 7. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,557
  Pëlqimet:
  1,260
  Pikë nga trofetë:
  358
  Je futur te webinari?
   
 8. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,933
  Pëlqimet:
  277
  Pikë nga trofetë:
  103
  Nuk e kuptoj vella, vetem si term e kam te njohur, merrem nga pak me crypto blerje shitje nga binance e walleta tjer por thjesht nuk kuptoj dicka nga keto gjera por d o te duhet te mesojm dicka nga e para..
   
 9. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,557
  Pëlqimet:
  1,260
  Pikë nga trofetë:
  358
  Jo thjesht ideja ishte qe une te dhash mundesi te mesoje duke te derguar nje link ne privat. Gjithsesi suksese me eksplorimim.
   
 10. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,557
  Pëlqimet:
  1,260
  Pikë nga trofetë:
  358
  Per te gjithe ata qe kane shfaqur dhe kan interes per te mesuar NFT, ky eshte linku i grupit:

  https://t.me/nftalbania

  Sot, ne oren 22:00 do behet nje webinar falas.
   
 11. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,557
  Pëlqimet:
  1,260
  Pikë nga trofetë:
  358

Shpërndaje faqen

Loading...