1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Super fitime me NFT! Mund ta besh dhe ti!

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga DarKr0x, 1 Dhjetor 2021.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,562
  Pëlqimet:
  1,287
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,
  pasi postova nje teme per te ndihmuar antaret e forumit me investime, thjesht nga deshira e mira pasi shof qe shumica vetem ankohen qe skan me ca me punu apo pyesin ku me investu.

  Tema eshte kjo!

  Interesi vetem disa cuna qe nuk kishin njohuri mjaftueshem, e te tjeret 0.

  Me foton me poshte do te doja tju tregoja aktivitetin e javes fundit ku shihen fitimet.
  [​IMG]

  Persa i perket temave ne forum, kam hequr dore pasi sme vjen mire te flas me veten :)

  Kush eshte i interesuar, te pelqeje postimin tim pas kesaj teme, dhe shume shpejte per pune ditesh do te marri me mesazh privat link per nje grup NFT ne telegram qe po krijoj ku do te postoj te gjitha NFT e tjera qe do investoj.

  Gjithe te mirat!
   
  agonn1, anndii, Beniidrizi dhe 45 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,562
  Pëlqimet:
  1,287
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pelqe kete koment per te marre me mesazh privat linkun e grupit ne telegram ne momentin qe do krijohet !
   
  agonn1, Beniidrizi, Hl.leo dhe 54 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 3. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Faleminderit per përkushtimin dhe ndihmen
   
  DarKr0x dhe tryordie pëlqejnë postimin.
 4. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,562
  Pëlqimet:
  1,287
  Pikë nga trofetë:
  358
  Sapo ju dergova mesazh te gjithve :)
   
  Suad dhe Aureli AK pëlqejnë postimin.
 5. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,280
  Pëlqimet:
  970
  Pikë nga trofetë:
  193
  Te lumt vllaqko :)
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 6. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,562
  Pëlqimet:
  1,287
  Pikë nga trofetë:
  358
  Shume faleminderit shoku :)
   
  Suad pëlqen postimin.
 7. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,562
  Pëlqimet:
  1,287
  Pikë nga trofetë:
  358
  Sapo ju dergova link personave te tjere :)
   
  Suad pëlqen postimin.
 8. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,661
  Pëlqimet:
  735
  Pikë nga trofetë:
  243
  Nese dikush ka eksperienc ne dizajn NFT ateher mundet mem shkru mu se e kam 1 projekt ku fitimi mundet me u kan me 6 shifra.
  Kam audienc per shitjen e NFT, vetem mduhet dikush qe i bon dizajnet ( sa do pak se qysh duhet me u dok dizajni e kam ne mendje)
   
  Hl.leo, Flori.007, Suad dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 9. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,941
  Pëlqimet:
  277
  Pikë nga trofetë:
  103
  Spo arri te kuptoj kete punen e NFT Figures, shoh qe u vershu gjithkah, cka d.m.th si funksionon kjo puna e dizajnit si behen fitimet me ate dizajn
   
 10. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,258
  Pëlqimet:
  308
  Pikë nga trofetë:
  163
  Me sa kam kuptu ato dizajne kan nje vler te caktuar psh i pelqen dikujt e blen edhe aq masnej asaj i hyp vlera a ku ta di kshtu diqka
   
 11. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,191
  Pëlqimet:
  1,154
  Pikë nga trofetë:
  343
  nuk jam marre me kete, por ate pak qe kam lexuar eshte se ti ble ose krijon nje imazh. pasi ai imazh eshte i yti ka persona qe e pelqenjne dhe e perdorin per projektet e tyre. dhe atij imazhi i hipen vlera sa here qe ai imazh perdoret. eshte nje budallallik, por bota me ate po mesohet dhe ky eshte trendi i radhes.
   
 12. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,258
  Pëlqimet:
  308
  Pikë nga trofetë:
  163
  Ashtu diqka pra me pak fjal ky osht trendi i ardhshem i budallakis po njekosisht disa behet milionera me kto gjera .
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 13. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,280
  Pëlqimet:
  970
  Pikë nga trofetë:
  193
  Ja ku ka ardh bota miq shif ku shkojn leket e miljonerave :p
  [​IMG] 300K EURO
   
  Xhevahir hoxhaj dhe perrex pëlqejnë postimin.
 14. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,191
  Pëlqimet:
  1,154
  Pikë nga trofetë:
  343
  :openmouth::openmouth::openmouth::fearscream:
  Besoj se ky mund te jete kulmi i cmendurise.
   
 15. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,258
  Pëlqimet:
  308
  Pikë nga trofetë:
  163
  HAHAH Budallakia ska skej sdi qka po ndodh
   
 16. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,941
  Pëlqimet:
  277
  Pikë nga trofetë:
  103
  Po si behen keto dizajne, kam pa qe bejm dizajne imazhe per aktor por a te kap copyright per kto, p.sh un kam IG te nje aktori me shum followers dhe un vendos te bej nje dizajn ne lidhje me ate aktor a mendon qe mund te kem sukses..
   
 17. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,191
  Pëlqimet:
  1,154
  Pikë nga trofetë:
  343
  mua me duket te bera me windows paint. tashme per copyright nuk besoj se ke probleme pasi tjeter foto tjeter pikture.
   
 18. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,941
  Pëlqimet:
  277
  Pikë nga trofetë:
  103
  me Paint.. te besh keto dizajne...e lem krejt se thejsht spo arri me kuptu duhet me hy me lexume gjeresisht nese mundemi me kuptu dicka ndoshta eshte e thjesht por ja qe spo e kuptojme nje dizajn me Paint te ket dicka vlere...
   
 19. Suad

  Suad Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  8
  @DarKr0x t’lutem ma dergo edhe mu!

  E kam nje shok qe eshte dizajner shum i mire. Mundem met lidh kontakt me to.
   
  Last edited by a moderator: 8 Dhjetor 2021
 20. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,562
  Pëlqimet:
  1,287
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ju kam derguar te gjithve linkun besoj, kujt nuk i ka ardhur mund te me thoje...

  Kemi webinar keto dite :)
   
  Hl.leo, klajdiduro0000 dhe Suad pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...