1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Sugjerimet / Komentet tuaja ne lidhje me Kuizet!

Tema tek 'Kuize nga itShqip' e hapur nga VaLoN, 16 Mars 2012.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. VaLoN

  VaLoN Co-Founder Staff Member Administrator

  Postimet:
  843
  Pëlqimet:
  346
  Pikë nga trofetë:
  208
  Përshëndetje,

  Këtu mund ti jepni sugjerimet, komentet apo informatat shtesë në lidhje me Kuizet.

  Me Respekt,
  ITShqip Staff
   
 2. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,068
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  83
  Te pergezoj per Dizajnin e ri...te Kuizeve qe ke bërë ...dhe nje ashtu ke sjellur ndryshime..ne pyetje...dhe ne Dizajn...Kritika nuk kam....Veq Suksese ;)
   
 3. gjergjajarian

  gjergjajarian Anëtar Aktiv

  Postimet:
  180
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Shume shume eshte i qelluar kuizi, ai i rrjetave me pelqeu shume.
  Mungon vetem edhe nje kuiz per Java ... Suksese Valon.
   
 4. Musa

  Musa Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Sapo perfundova testin e rrjetave, zgjati 30', isha i sigurt qe max 1-2 gabime mund te kisha bere..por... mora vetem 72 pike. Jam kurioz sa pike eshte 1 gabim?

  flm
   
 5. VaLoN

  VaLoN Co-Founder Staff Member Administrator

  Postimet:
  843
  Pëlqimet:
  346
  Pikë nga trofetë:
  208
  Pershendetje,
  Piket nvaren nga pyetjet pra se a jane pyetje me nje pergjigjje, dy e me teper pergjigjje apo pyetje te llojeve tjera.
  Ndersa sa i perket numrit te gabimeve, e tera qka mund te them eshte se ke me teper gabime se sa ato qe mendon :p.
   
 6. albertbytyqi

  albertbytyqi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,365
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  68
  Mir osht shum veq suksese
   
 7. 3N15

  3N15 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kuicet ishin shum interesante, por mbase do ishte mir te shtoje dhe ndonje kategori per java sic u permend me lart dhe gjithashtu per database: sql,mysql ti e di :)
   
 8. PHGCR3W LiRcH3

  PHGCR3W LiRcH3 Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
 9. doxy

  doxy Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Mendoj se duhet te beni 1 kuiz rreth HTML ne pergjitsi mpelqej shum kuizi i pergjithshem i it :)
   
 10. JetonK

  JetonK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  325
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ju Sugjeroj qe te vendosni edhe Kuize te tjera siq jane per Game,Design,Hardware etc
   
 11. Granit.Niti

  Granit.Niti Anëtar

  Postimet:
  31
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Mendoj se duhet te kete me shum kuize si per :Microsoft ecxel dhe te tjera te pergjithshme!
   
 12. arditkrasniqi

  arditkrasniqi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  207
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Te kete me shum lidhje me PC diqka :$ .
   
 13. patriotishqiptar

  patriotishqiptar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
 14. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,074
  Pikë nga trofetë:
  448
  Ke te drejte Tema Mbyllet, deri sa ti rregullojme kuizet.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...