1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Sugjerime] Website ne Germany Shopping.

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga AVM Digital, 28 Mars 2020.

 1. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje te gjitheve. Mbase mund te jeni besdisur nga temat qe jane te tipit Suggest por qe me duhet te marr mendime per nje hap qe dua te marr dhe behet fjale per Investim nga ana ime. Kam bllokuar nje Domain .DE dhe gjithashtu kam krijuar nje rrjet ne Gjermani qe mund te me ndihmojne.Ideja ime eshte te krijoj ne Website Shopping dhe te bej DropShipping te produkteve. Por Personalisht kisha disa pyetje:
  1- A mund qe porosia te shkoje direkt nga Burimi ne Vendodhje?
  2- A mundet qe Porosia nga Burimi te shkoj sikur eshte bere Dergesa nga ana ime ?
  3- A mundet qe te paguaj Burimin per Pjesen e Paketimit dhe te jet Dizajni im dmth Paketimi im.
  4-A me sugjeroni nje Burim ku mund te marr Clothes Watch etc. me cmim te mire dhe kualitet te mire. (personalisht me pelqen shume ZAFULI dhe Veshjet qe ajo ka. )

  Ju falenderoj te gjithve per Pjesmarrjen.
   
 2. Florian119

  Florian119 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  1
  Per me u dok website dropshipping si brand duhet me marr produkte qe nuk kan brende ose nuk jan tnjoftme edhe me i kontaktu sellerit ose fabrikes ne alibaba ose aliexpress edhe me fol me sellerin me i than qe jam tu dasht me ba dropshipping a kish pas mundsi me ma ndrru logon me ma qit temen ose mja hek krejt logon tpakten, edhe tkisha sugjeru mos me u marr me brende tnjoftme se munet me tdal telashe me payment metod se nrm payment gateways ose edhe paypal me sa e di nuk lejojn me shit brande tndryshme pa naj licens. Edhe logoja edhe paketimi nrm vendosen ncmim krejt kqyr ma shum ne yt ki plot info nese din anglisht mir qysh me kontaktu sellerin me ndrru package logo etj. Edhe ni tip: mos zgjedh sene me shit qka tpelqejn ty po qka munet mi pelqy klientave edhe duhet me ba shum research para se me zgjedh cilin produkt don me shit se nuk blejn klientat qfardo produkti po diqka qka ju doket ose interesant ose ju sherben shum n jeten e perditshme.
   
  AVM Digital dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 3. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  53
  @Florian119 Te falenderoj vella! Do i kem parasysh te gjitha kto
   

Shpërndaje faqen

Loading...