1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Sugjerime nga ekspertat e printerave .

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga Omerr, 17 Janar 2020.

 1. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  694
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  Kam filluar disa muaj pune me dekorime te ahengjeve ose dekorime per dhurata , por punen ekam filluar duke printuar neper kompani te ndryshme qe printojn me qmime te lira .. Andaj ate e kam larg tash jam i interesuar per ndonje printer me buxhet jo shum te larte deri 200 250 eu qe do me kishte kryer pune me CISS sistem sepse del me lire me duket . Diqka qe nuk harxhon teper qe kam hesap ..

  Faleminderit..
   

Shpërndaje faqen

Loading...