1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Sugjerim per WP Theme

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Liridon Gashi, 29 Korrik 2018.

 1. Liridon Gashi

  Liridon Gashi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  225
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  Tung

  Cila eshte theme ma e mira per me perdor per Adsense. Nje theme qe gjeneron clicks pra vizitori mundet shum me mire me pa adsin ku edhe ndoshta munde te klikon.
  Ne internet e gjet Admania po munde te kete edhe mat mira cilen me sygjeroni.

  Prej 300k page views dhe 2.8m impression i kam marre vetem 5k clicks dikun 500€. Me CTR 0.17% 0.30% teper ult.
   

Shpërndaje faqen

Loading...