1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Sugjerim per Wp Theme !?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Black Windows, 8 Prill 2015.

 1. Black Windows

  Black Windows Anëtar Aktiv

  Postimet:
  152
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Se Pari uroje te jeni mire me shendet :)

  - Doja tju pyesja ne mund te me sugjeroni ndonje theme per uebfaqen time ! www.islamisot.com

  - Kam Mbetur pak mbrapa sa i perket Dizajnit ! dua te ndryshoj por nuk di ndonje theme te mire :D
  Mund te me sugjeroni ju ndonje !

  Me Respekt: Fatlum Ismajli
   
 2. shpetim123

  shpetim123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  311
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  53
 3. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,516
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138

Shpërndaje faqen

Loading...