1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Sugjerim Per Rack

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga D3LL4, 10 Prill 2020.

 1. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  300
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje t'gjithve.
  Jam Duke Kerkuar Per Nje Rack Server Qe Mund Ti Krijoj Afro 50 vps , a dini ndonje se ku mund ta blej , qe ja vlen me pagu per at qmim dhe qe jan sherbime te mira.
  Nese Dikush Ka Pasur Pervoj Me Rack , ju lutem me sugjeroni diku qe ja vlen dhe qe jeni nda te kenaqur.
   
 2. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Eshte nje dyqan ne tirane quhet electron albania qe shet me shumice mbaj mend qe kam pare Rack atje por nuk e di per cmimin. Mund ta pyesesh ne fb me ate emer ka nje logo te verdh dhe te kuqe.
   
 3. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  252
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  Copier Computer Center Tirane
   
  @science pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...