1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj [Sugjerim] emer per faqe !

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga -f0rGivE., 22 Janar 2014.

 1. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,204
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  Pershendjetje antare te ITshqip, kam vendos me hap nje faqe po nuk po e di se si tja vendosi emrin, kisha dasht me marr sugjerimet e juve ;)

  Faqja me kon per qdo mosh edhe per qdo gjini :p jo si do qe jon veq per qika/djem :)

  Faleminderit !
   
 2. Gr@1ti

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  848
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  88
  Ne lidhje me qka don me hap faqen : IT,...
   
 3. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,204
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  Jo per IT, po faqe argetuese me foto/muzike e qesi tripa !
   

Shpërndaje faqen

Loading...