1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Subscribe

Tema tek 'Audio dhe Video produksion' e hapur nga rizahoxha123, 2 Janar 2019.

 1. rizahoxha123

  rizahoxha123 Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1


  Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  441
  Pëlqimet:
  124
  Pikë nga trofetë:
  53
  duhet te besh gjera interesante qe te terheqesh aduiencen...kte qe po ben ti ne video edhe un qe sja kam haberin (po them kot) mund ta bej shum kollaj... + qe vendos keywords ne tags section, hidh video rregullisht dhe mos prit qe per 1 muaj ose 1 jav te marresh 1000subs apo ku ta di un klm...(te bera subscribe :) )
   
 3. rizahoxha123

  rizahoxha123 Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Rrofsh

  Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
   

Shpërndaje faqen

Loading...