1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Studim mbi Bitcoin

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga Bacii1993, 2 Shtator 2020.

 1. Bacii1993

  Bacii1993 Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Last edited: 2 Shtator 2020
 2. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  149
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  Bacii1993 pëlqen postimin.
 3. Bacii1993

  Bacii1993 Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Faleminderit
   
 4. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,106
  Pëlqimet:
  300
  Pikë nga trofetë:
  128
  Done
   
  Bacii1993 pëlqen postimin.
 5. Bacii1993

  Bacii1993 Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Faleminderit
   
 6. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
  Done
   
  Bacii1993 pëlqen postimin.
 7. larilari

  larilari Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  Done.
   
  Bacii1993 pëlqen postimin.
 8. Bacii1993

  Bacii1993 Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Faleminderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...