1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Stripe payments

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Legend, 16 Mars 2020.

Tags:
 1. Legend

  Legend Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje, dua te bej konfigurimin e stripe payment ne nje website e commerce.
  A e pranon stripe iban dhe te dhenat e tjera te nje banke shqiptare?
  Flm!
   
 2. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  Stripe nuk punon ne Shqiperi
   
  Legend pëlqen postimin.
 3. royal32

  royal32 Anëtar

  Postimet:
  35
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po punon, duhet me hap ni limited company ne Uk kushton rreth 40-50 pound pastaj e konekton stripe me Uk payoneer edhe GG
  shikoje ket video ne Yt -
   
 4. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  Perpara se te sugjerosh dicka bej pak research perpara sepse esht ilegale dhe jo legale me ate mund te mashtrosh ndonje sistem edhe stripe po nese stripe support e shikon manualisht del komplet fake sepse ti mer vetem "emrin" te regjistruar diku mirpo ti nuk figuron si pronar dhe per me teper biznesi qe zvillohet ne UK ska lidhje me cfar do besh ti online kshu qe kujdes :smile:
   
  @science pëlqen postimin.
 5. royal32

  royal32 Anëtar

  Postimet:
  35
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Jom edhe ne grup ne fb , i ka funksiounu njerzve qe 3-4 vjet.
   

Shpërndaje faqen

Loading...