1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

STR8 Server |

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga waLLe^, 4 Janar 2013.

 1. waLLe^

  waLLe^ Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  STR8 Public Server | 176.9.17.49:27023
  STR8 ClanWar Server | 176.917.49:27026

  FREE ADMIN : [email protected]
   
 2. capotica

  capotica Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  cfare duhet te bej qe te luaj online me cs 1.6 condition zero?
   
 3. itok

  itok Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  te dowlandosh coutner strike ,)
   

Shpërndaje faqen

Loading...