1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje steemit.com kush ka njohuri ?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga kushtrim94, 13 Nëntor 2017.

1. kushtrim94

kushtrim94 Anëtar Fillestar

Postimet:
    55
    Pëlqimet:
    1
    Pikë nga trofetë:
    8
    a punon naj kush me steemit. com ? nese po a ka pefitime edhe si punohet

2. reflect1

reflect1 Anëtar Aktiv

Postimet:
    297
    Pëlqimet:
    65
    Pikë nga trofetë:
    28
    Skom njohuri shum, ama mduket qe pagun mire por duhet me ba video ti vet edhe me i fut dmth duhet kogja pun per mi marr qato $$.

kushtrim94 pëlqen postimin.
  3. Rafet Maxhuni

Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

Postimet:
    478
    Pëlqimet:
    34
    Pikë nga trofetë:
    38
    Jo ska aty pun me ba video hiq ama ketu me pas shoqni te fort edhe ka dikush qe e rrit fuqin se un jam ka punoj ndodh 1 post dej 18 dollar te shkon ka qe shkojn edhe ma shum aty pos hin ne gazeta shqip edhe e ban translate edhe e poston ban follow shum ama ba follow per ata qe kan fuqin ma te madhe ne renditje

kushtrim94 pëlqen postimin.
  4. Lekosta

Lekosta Anëtar Aktiv

Postimet:
    468
    Pëlqimet:
    138
    Pikë nga trofetë:
    43
    edhe mos me kuptu kurkush at perkthim.ton e dim qfar perkthimit bohen fjalt shqip-anlisht,duhesh me shkru vet me kuptu njerzt aty qka ki shkru ndaq me tu kliku shum.

5. kushtrim94

kushtrim94 Anëtar Fillestar

Postimet:
    55
    Pëlqimet:
    1
    Pikë nga trofetë:
    8
    a je pagu ti naj her shok a ? a ke marr pare, a osht scam a i vertet qeky web ?

6. Rafet Maxhuni

Postimet:
    478
    Pëlqimet:
    34
    Pikë nga trofetë:
    38
    jo me te vertet kam desht me rrit fuqin e kam riinvestu nje shok u pagu edhe pagun 100% seshte scam se marova edhe un me qeto scam weba ama un kam desht me riinvestu me rrit fuqin ama mun qet URL te Youtubes veq me shpeshtu ma shum ti fshin postimet ndodh qe postimi ti merr mi 30 dollar me ba shpesh kopje ta hjek me gjith pare

7. Rafet Maxhuni

Postimet:
    478
    Pëlqimet:
    34
    Pikë nga trofetë:
    38
    70 euro i kam marr e 230 i kam shti bitterex ama me kan me rrit fuqin ti veten me votu te jep pare mir edhe kur ta shohin fuqin e madhe te votojn ata me fuqi te madhe

Shpërndaje faqen

Loading...