1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Statsme Perdorimi

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga wild., 4 Prill 2010.

 1. wild.

  wild. Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Ekstrakt dosje "statsme" ne "C: \ Program Files \ Valve \ cstrike \ addons"
  shkoni në metamod "" file të hapur "plugins.ini" dhe të shtoni këto rreshta.
  Code:
  ;// Statsme 2.8.3
  win32 addons/statsme/dlls/statsme_mm.dll
  linux addons/statsme/dlls/statsme_mm_i386


  Ruaj dhe të afërta.

  Për të instaluar shëndoshë është e thjeshtë për nxjerrjen e dy dosjet "i mirë" dhe "harta" folder ne cstrike.

  Përshkrimi
  Funksioni i saj këtu kemi një emër shumë pak, me atë që ju keni instaluar 10 re, qe sapo lloji në tastierë "thonë / top10", ajo transmeton shtënë zë kokën, Monsterkill, gjakun e parë dhe të tjerët jashtë plugins të tjera që ka shoqëruar ai. Thënë të vërtetën është një plugin më të vjetër akoma përdoret nga shumë të internetit.

  Enabling Plugins
  Hapur dy fotografi me Notepad-in "scriptpacks.cfg" dhe "statsme.cfg" që mund të jenë të vendosura në dosjet e mëposhtme C: \ Program Files \ Valve \ cstrike \ addons \ statsme "këto dy fotografi është ajo ku ju Iram mundësojë plugins të tjera. KUJTOHET
  Code:
  Plugin do të jetë aktiv vetëm kur ju keni "/ /" në para.

  Enabled
  addons exec / statsme / scripts / avlist.cfg

  Larg
  / / Addons exec / statsme / scripts / avlist.cfg
   

Shpërndaje faqen

Loading...