1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Stakecube, Platforme staking/faucets

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga Nic00B, 29 Shtator 2018.

 1. Nic00B

  Nic00B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  43
  Pershendetje.
  Platforma qe doja te shperndaja sot me ju quhet stakecube, esht nje stake pool e cila ka per qellim ta bej staking te coinsave sa me te thjesht dhe fitues pa pasur nevoj per shume wallets.Gjithashtu mund te perfitoni nga faucet dhe airdrop te ndryshem
  web: stakecube.net
  Linku im i referimit https://stakecube.net/?team=OwYea
   

Shpërndaje faqen

Loading...