1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ssh problem nuk mund te logohem

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Arberi, 27 Prill 2020.

 1. Arberi

  Arberi Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Kam windows 7 ne PC.....me VMware kam instaluar ubuntu server , mund te logohem ne ssh nga putty pa problem por nuk mundem te logohem me paisje tjeter ne ssh, kam provu shum app te tjer ne celularin tim android por as njera spo e nje serverin, nuk po shfaqet fare ip ne router
   

Shpërndaje faqen

Loading...