1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Sponsor facebook

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Br3AcKeR-KS, 30 Janar 2019.

 1. Br3AcKeR-KS

  Br3AcKeR-KS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  883
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  48
  si eshte e mundur kompania ETC me ba sponsor ket postim kur e ka shum shkrm dhe tekst ne te e kam testuar me image check te fb qe ta jep
  https://i.imgur.com/jCAvlrx.png

  [​IMG]

  dmth ktu eshte High edhe po mundet me bo sponsor?
   
 2. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,722
  Pëlqimet:
  301
  Pikë nga trofetë:
  213
  Pershendetje , Your advert May not run.
  Dmth qe nuk eshte qe nuk do behet promote, por do kapi reach shume te ulet.Kjo eshte e vertetuar se nese ke shume tekst ne disa raste ta bllokon ste ben run fare, ne disa raste te ben run por do kapesh shume pak reach.
   
 3. Br3AcKeR-KS

  Br3AcKeR-KS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  883
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  48
  po por mua kurr nuk me ka pranuar, ktinve edhe Gamma electronic shum shpesh po jav qet? edhe po shoh bajagi Reach?
   
 4. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,722
  Pëlqimet:
  301
  Pikë nga trofetë:
  213
  Mundesh me pa bajagi reach per shkakun se fusin bajagi lek, pra kur ben promote 200$ spara te refuzojne por kur ben promote 20-30$ edhe munden me te refuzuar. Pra politika e facebook eshte se nese ben 200$-500$, munden te pranojne, te pakten kshu me ka rastisur mua,
   
  perrex dhe boom3rang pëlqejnë postimin.
 5. Br3AcKeR-KS

  Br3AcKeR-KS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  883
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  48
  flm mbyllet !
   
 6. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  170
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Jo ska lidhje ne pages.. se aty eshte pune bote e jo njeri!

  Ktu thjesht ju ka aprovu dhe paq!
  Po reachin nuk mundet me arrit sa e ka pagu dmth shum ma ulet!

  Perndryshe egziston mundesia me fol me ta edhe jon goxha tmir ne support e ju tregojn qe eshte firm kompani edhe jav lshojn!
   

Shpërndaje faqen

Loading...