1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

spo me bajn cheat

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga ev - g, 22 Janar 2011.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. ev - g

  ev - g Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  spom bajn qicat
   
 2. GjeNcHe.-.D

  GjeNcHe.-.D Anëtar i Njohur

  Postimet:
  781
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  48
  Shpjegohu pak pse cka thot qe nuk te funksionojn qicat , dhe cilin CS perdor dhe poashtu qicat te cilet i ki testuar
   
 3. ev - g

  ev - g Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Re: ev - g

  si te hi ne counter um hiqet qica !!!11111
   
 4. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Hale shqiptart su msun me lu pa qica.
   
 5. ev - g

  ev - g Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Re: Ev - G

  Pse Ti Qka Je ?
   
 6. Valdrin Miftari

  Valdrin Miftari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  804
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  38
  Na hangret o vlla me shifra kur donu mu ndal
   
 7. ditiendrit

  ditiendrit Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,619
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  Pffffff o dosta su regjistru ketu me i kallxu ju se a jon msu shqiptart me lujt pa qica e me qica ne qofse din mi ndihmu ndihmoj ne qofse nuk din mos bo chit-chat palidhje
   
 8. ev - g

  ev - g Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Re: Ev - G

  Ngo kame lujt me te serbia perqata se pa qica luj !!!!!!!111
   
 9. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Duhet mi pranu keshillat o ti.
   
 10. DhG

  DhG Anëtar Aktiv

  Postimet:
  188
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  po trego cfar cheats perdor, cila cheats osht ajo qe nuk po te ben?
  nese vertet deshiron te luash ne servera serb at`her te propozoj qe mund ta gjesh ne google vetem nje kerkim ja link
  Code:
  EDIT
  * Wallhack
  * Headshoot
  edhe disa tjera i ka por sme kujtohen tani

  te pershendes...
   
 11. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  l0l text EDIT.perdor perdor se mir esht.
   
 12. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Cheatsa nuk lejohen ne kete forum, e as me pak ndihme per kete gje. Mesoni te luani cs, ashtu sic duhet, dhe me kalimin e kohes permisohuni ne kete loje, dhe mos beni hile, duke perdorur softuere te tilla.

  Tema mbyllet, kurse anetari qe ka hapur kete teme, do te mer dhe dhe paralajmerim.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...